Ściany wideo z ekranów bezszwowych

Dysponujemy nowoczesną ścianą z 4 ekranów o wymiarze 209 cm x 118 cm oraz 9
ekranów o wymiarze 313 cm x 177 cm. Ściany tego typu Idealnie nadają się do
prezentacji w hali namiotowej, do aranżacji stoisk targowych, do obsługi
konferencji i sceny. Ściana wideo tworzy duży, wyraźny ekran nie zależny od
poziomu światła. Może być zamontowana na statywie mobilnym bądź z kraty
aluminiowej.

Ekrany LCD 42 cale

to bardzo często zamawiany produkt: profesjonalne monitory z ultracieńką ramką. Mogą służyć do projekcji prezentacji, filmów, zdjęć oraz wizualizacji. Montujemy je na statywach bądź kratownicy aluminiowej. Mogą stanowić multimedialną scenografię bądź służyć do prezentacji projekcji multimedialnych, zdjęć, filmów itp.

Ściana wideo z ekranów 42 cale

do celów prezentacji filmów, zdjęć bądź wizualizacji stawiamy ścianę wideo z 9 monitorów LG 42 calowych. Jej niewątpliwą zaletą jest wydajność przy każdych warunkach oświetleniowych. Nie przeszkadza nawet świecące światło lub słońce w ekran. Ścianę można ustawić w dowolnym, utwardzonym miejscu w hali. Ściana z 9 monitorów ma wymiary ok 2x3m , więc daje duży obraz. Istnieje również możliwość ustawienia ściany z 4 monitorów, wtedy ściana ma wymiar ok 2×1,5m. Ścianę z monitorów można obsługiwać za pomocą zwykłego laptopa.

 

Telewizory 60 cali

jeżeli potrzebne jest większe pole prezentacji polecamy telewizory o przekątnej 60 cali. Dają niesamowity efekt i dużą skuteczność. Montujemy je na statywach bądź słupach z kratownicy aluminiowej. Mają możliwość podłączenia większości dostępnych źródeł sygnału: m.in. VGA oraz HDMI. Telewizory wyposażone są w głośniki audio.

Projektor 6000 ansi z ekranem 425 x 325cm

Jeżeli jest możliwość montażu proponujemy nowoczesny projektor instalacyjny Panasonic o mocy 6000 ANSI. Gwarantuje on odpowiednią jakość obrazu w sytuacji gdy ekran nie jest wystawiony na działanie słońca bądź nie jest mocno oświetlony. Dysponujemy ekranami o wymiarach 325 x 250cm lub 420x320cm. Są to profesjonalne ekrany ramowe z regulowaną wysokością i estetycznym wykonaniu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress